Про нас

Компанія «Trans-Service» завжди буде рада Вам допомогти!

096 113-86-08
095 621-59-53
063 219-64-20

Компанія «Транс-Сервіс» на ринку Києва пропонує послуги вантажних перевезень вже більше 10 років. За цей тривалий час ми подолали всі труднощі в цьому секторі ринку і на сьогоднішній день можемо надати Вам професійні та якісні послуги в сфері перевезень.

Ми знаємо, що в нашому відповідальній справі досвід – самий головний критерій. І ми надамо Вам сповна. Тільки час і зусилля праці зробили з наших працівників, професіоналів своєї справи, які зможуть впоратися з будь-якими труднощами в будь-якій ситуації.

Головний офіс нашої транспортно-логістичної компанії розташований в Києві. Наші оператори call-центру нададуть будь-яку необхідну інформацію. На всіх етапах замовлення Ви зможете цілодобово зателефонувати в наш контактний центр і отримати інформацію про свій вантаж без проблем.

Рано чи пізно, кожному з нас доведеться зіткнутися з такою необхідністю, як, наприклад, доставка та перевезення будматеріалів, або ж необхідно здійснити переїзд офісу недорого на нове місце, перевезти речі в Києві з однієї квартири на іншу тощо. Ми неодмінно допоможемо Вам впоратися з такими труднощами. Нам Ви можете сміливо довірити перевезення речей, побутової техніки, меблів, сейфів, комп’ютерів і багато чого іншого.

Всі ціни і тарифи на вантажоперевезення Ви можете побачити на нашому сайті. Максимальний вантаж, який ми зможемо перевезти, досягає 10 тонн, тому це може бути що завгодно. А для перевезення невеликих обсягів вантажу в Києві ми запропонуємо Вам вантажне таксі.

Машину для перевезення меблів та інших перевезень ми надамо Вам точно в обумовлені терміни! Додатково до швидкої подачі транспорту ми надаємо послуги вантажників, які допоможуть Вам з квартирним переїздом або офісним переїздом, розбиранням та складанням меблів, вивезенням будівельного сміття, а так само дбайливо спустять і піднімуть вантаж на вказаний поверх.

Замовити послугу вантажоперевезення Київ недорого можна дуже просто. Достатньо зателефонувати за номерами, вказаними на нашому сайті. Приймаємо замовлення з 7 ранку до 22 вечора щодня. Замовлення приймаються і здійснюються швидко і без проблем!

Переваги вантажного таксі «Транс-Сервіс»

 • У нас працюють тільки професіонали своєї справи, які люблять і цінують свою роботу.
 • Найнижчі ціни на вантажне таксі по Києву і Україні!
 • Фіксована вартість.
 • Щоденний графік роботи call-центру (без вихідних)!
 • Машини для всіх видів вантажоперевезень.
 • Високоякісний рівень сервісу.
 • 100% матеріальна відповідальність за вантаж нами вантаж.
 • Діючі знижки.
 • При необхідності, термінова подача машини для перевезення вантажів і перевезення меблів по Києву та Київській області (протягом 30 хвилин).
 • Комфорт і зручність при транспортуванні.
 • Ми виконаємо роботу якісно, професійно та оперативно!

Таким чином, Ви можете замовити послугу вантажоперевезення Київ дешево у нас і отримати необхідну допомогу за доступною ціною. Наші працівники зроблять усе, щоб кожен клієнт залишився задоволений якісним обслуговуванням. За тривалий час роботи на ринку вантажоперевезень наші постійні клієнти, яких у нас не так вже й мало, з упевненістю довіряють нам найцінніше майно.